سیاست حریم خصوصی و قوانین شرکت میتسو

در هنگام ورودد اطلاعات شماره موبایل واقعی خود را وارد کنید تا در قسمت فعال سازی ثبت نام و ارسال كدخريد به مشکل برخورد نکنید.

کاربر برای عضویت در سایت موظف است اطلاعات شخصی و واقعی خود را وارد کند. در برخی موارد ممکن است نیاز به احراز هویت خریدار از طریق اطلاعات شخصی وارد شده در سایت (مانند نام و شماره تلفن همراه) باشد. مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو برعهده خود خریدار بوده و آی سی نیک هیچ گونه  مسئولیتی در قبال آن ندارد.

آی سی نیک  تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

استفاده از نام و نام‌خانوادگی حقیقی افراد به منظور ثبت نام در سایت الزامی است. در صورت مشاهده کلمات رکیک و الفاظ نامناسب، حساب كاربر حذف خواهد شد.

هنگام خرید، ثبت یک شماره معتبر و قابل دسترس برای کاربران الزامی است.

تمامی قیمت های سایت به تومان است.

هرگونه سواستفاده از تخفیف های سایت پیگرد قانونی دارد.

چنانچه هر فرد حقیقی، حقوقی و یا وب سایتی از تصاویر، طرح های گرافیکی، کدها، ویدیوها واطلاعات آی سی نیک ، برای فروش و استفاده تجاری، تولید مجدد و یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده کند، مورد پیگیرد قانونی قرار خواهد گرفت.

استفاده از محتوای خبری سایت مانند بخش اخبار و معرفی محصولات تنها با ذکر منبع یا آدرس سایت مجاز است.

آی سی نیک این اختیار را دارد که هر زمان لازم بود، قیمت ها و تخفیف های خود را بدون اطلاع قبلی به کاربران تغییر دهد.

علی رغم اینکه تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا مرغوبترین قطعات الکترونیک را برای شما دانش پژوهان الکترونیک و دوستدار صنعت برق تامین نماییم ، پیشنهادات و انتقادات شما سروران موجب پیشرفت این مجموعه خواهد گردید.

هر شماره مربوط به یک کاربر می باشد و امکان ثبت نام چند حساب کاربری با یک شماره موبایل وجود ندارد.

آی سی نیک ، مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که ممکن است ناشی از عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، نیروی انسانی، مشکلات اینترنتی و ... باشد، بر عهده ندارد.

پرداخت وجه در سیستم از طریق درگاه الکترونیکی بانک های معتبر کشور انجام می پذیرد، بنابراین آی سی نیک مسئول مشکلات احتمالی پرداخت بانک ها نخواهد بود.

کلمه عبور هر کاربر، محرمانه می باشد و مسئولیت حفاظت از آن برعهده وی می باشد.

درج هر گونه لینک خارج از عرف و حاوی محتوای مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران در بخش نظرات ممنوع است.

درج هر گونه تبلیغات در بخش نظرات ممنوع است.